Wielki jackpot Cosmic Fortune trafił w ręce Polaka

Pół miliona to wysoka kwota, kto nie chciałby jej zdobyć? Taka sztuka udała się graczowi z Polski, wygrał 499 000 PLN w jackpocie Cosmic Fortune. Szczęśliwy gracz zagrał w kasynie Betclic, które to przeprowadziło z nim wywiad. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o graniu, wygrywaniu i wykorzystaniu wygranej przez zwycięzcę!

Pan M. dopiero co zaczął swoją przygodę z hazardem, swoje pierwsze konto w kasynie online założył ledwie kilka dni przed wygraniem tej dużej kwoty. Spodobały mu się wygrane osiągane przez jego przyjaciela, który jest już stałym klientem kasyna Betclic, bardzo chwali sobie zabawę w tym konkretnym kasynie, w którym zawsze się dobrze czuje oraz wie, że nikt nawet nie pomyśli o tym, aby go oszukać. Pan M. więc założył konto i zaczął zabawę, jak to bywa w przypadku nowego gracza, nie wszystko szło po jego myśli. Spodobała mu się gra Plants vs Zombies i jest to nadal jego ulubiona pozycja, ale ciągnęło go w stronę Cosmic Fortune. Kilka obrotów, małe wygrane, w końcu trefił na rundę free falls i tam odbyła się decydująca rozgrywka – wygrał 499 000 PLN, a na całą zabawę przeznaczył 60 PLN! To się nazywa niesamowite szczęście!

Pan M. długo nie mógł uwierzyć w tak wysoką wygraną, ale gdy to się stało podzielił się dobrą nowiną z rodzicami. Nasz bohater jest zadeklarowanym fanem motoryzacji, uwielbia szybkie samochody, więc nie mogłoby być inaczej gdyby nie kupił za wygrane pieniądze szybkiego auta! Właśnie przegląda oferty i szuka odpowiedniego dla siebie modelu, a za pół miliona jest w czym wybierać. Zwycięzcy gratulujemy i zarówno jemu, jak i wam, życzymy kolejnych, co najmniej równych wygranych!