Reklamy kasyn pojawią się w Google AdSense

Od wielu miesięcy Google zajmowało twardą i zdecydowaną politykę w sprawie reklamy kasyn online i serwisów bukmacherskich. Z informacji do których dotarliśmy wynika, że Google postanowiło znieść swoje rygorystyczne przepisy dotyczące reklam i już niedługo w reklamach AdSense pojawią się banery kasyn online!

Co to oznacza? Będziecie mogli mieć jeszcze więcej informacji dotyczących swoich ulubionych kasyn oraz promocji w nich obowiązujących. Ma to swoje plusy i minusy, ponieważ wielu użytkowników komputerów korzysta z narzędzi blokujących wyskakujące reklamy. Według nas Google zwietrzyło dobry interes w nawiązaniu takiej współpracy, wiele kasyn zapowiedziało, że dziękują za taką współpracę. Google blokując tego typu reklamy naraziło się na gniew ze strony kasyn i te będą dalej preferować współpracę w portalach branżowych. Tego typu rozwiązanie będzie korzystne dla nowych kasyn, którym ciężko znaleźć siłę przebicia lub są po prostu słabe, a kuszący baner okaże się mało atrakcyjną promocją. W związku z tym radzimy zachować ostrożność przy tego typu reklamach.

Program wystartuje na dniach, na razie w wersji beta, do której już zgłosiło się kilka mniejszych kasyn, więc pokrywa się to z naszą teorią. Początkowo reklamy tego typu będą wyświetlane tylko po angielsku i na stronach w angielskiej wersji językowej. Jak program wypali i jeśli tego typu reklamy będą skuteczne zostanie on rozszerzony na inne języki oraz wszystkie kraje, w których Google świadczy swoje usługi.