Relax Gaming dodaje zawartość od Green Jade Games

Grupa platform gier kasynowych Relax ogłosiła, że ​​podpisała umowę z Green Jade Games i będzie pracować nad przeniesieniem slotów grupy do platformy agregującej.

Porozumienie obejmie zestaw gier Green Jade, które zostaną następnie zaoferowane partnerom kasyn. Platforma ma ponad 350 gier od momentu opublikowania tej historii, a nowe dodatki zobaczą The Smash, Coin Flip Deluxe i inne gry o zakłady od Green Jade, które pojawią się w najbliższej przyszłości.

Komentując umowę, Daniel Eskola z Relax Gaming powiedział: „Cieszymy się, że podpisaliśmy umowę z Green Jade, innowacyjnym dostawcą wspieranym przez doświadczonych profesjonalistów z branży. Relax Gaming dąży do otwartego i opartego na współpracy podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej i ta umowa między platformami przyniesie korzyści obu firmom w perspektywie długoterminowej.”

Dyrektor zarządzający Green Jade Ben McDonagh dodał: „Ta transakcja stanowi doskonałą okazję do poszerzenia naszego zasięgu dzięki przyszłościowej platformie, która osiągnęła szybki i niezwykły postęp dzięki swojemu de facto bezsensownemu podejściu i imponującej technologii.”

„Cieszymy się, że osiągnęliśmy porozumienie i oczekujemy długiej i satysfakcjonującej współpracy.”