Relax Gaming dodaje Revolver do swojej platformy

Grupa Gambling Relax Relaxing ogłosiła, że ​​podpisała umowę na zawartość z Revolver Gaming i w rezultacie zintegruje gry tego producenta, w formacie HTML5 ze swoją platformą.

Porozumienie będzie przewidywało przeniesienie slotów 3D z Revolvera, w tym tytułów takich jak „Squish”, „Space Traders”, „Wishes” i innych oferowanych partnerom kasyn Relax. Gry grupy są zaprojektowane z myślą zarówno o platformach mobilnych, jak i desktopowych. Dzięki umowie platforma Relax ma teraz ponad 570 gier.

Komentując umowę, Simon Hammon z Relax Gaming powiedział: „Cieszymy się, że możemy dodać Revolver Gaming do naszej imponującej bazy Powered By.”

„Revolver buduje dobrą reputację w zakresie jakości i innowacji oraz jest naturalnym uzupełnieniem naszej oferty – czekamy by pomóc ich zespołowi w zwiększeniu jego zasięgu.”

Ryan Lazarus, dyrektor generalny Revolver, dodał: „Świeże i otwarte podejście do partnerstwa z dostawcami produktów Relax Gaming zrewolucjonizowało dystrybucję treści i jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że możemy być jej częścią.”

„Mamy kilka świetnych pomysłów, które oczekujemy na udostępnienie z rozległą siecią partnerów operatora Relax Gaming.”