2FS za darmo i więcej od wpłaty w nowym slocie Play’n GO

Twórca gier kasynowych Play’n GO chce – i tutaj cytujemy – abyśmy ‘pobiegli do swojej mumii, dzieląc się z nią tym, jak udało nam się dostać do starożytnego Egiptu i zdobyć królewski okup w kredytach’. To wszystko możemy uczynić dzięki nowej grze o nazwie „Dawn of Egypt”.

Dawn of Egypt to pięciobębnowy automat z 10 liniami wypłat na brzegach Nilu, który zawiera elementy pozłacane złotem, mnóstwo bóstw i wspaniałe funkcje zapewniające rozrywkę. Ikony obejmują tradycyjne symbole gniazd (J, Q, K, A), a także kwiaty, krzyże, skorpiony, węże, boga lwa i boga sowy. Znajdziemy tam piramidy rozproszone, darmowe spiny, ulepszenia symboli, symbole dziczy i obracające się koło (które nagradza te pożądane darmowe spiny).

Gra została wdrożona w wysokiej rozdzielczości HD i zapewnia zgodność z komputerami i urządzeniami mobilnymi. Domyślny RTP w grze wynosi 96,23%.

Dawn of Egypt jest już dostępny do gry w kasynach oferujących bibliotekę gier Play’n GO. Między innymi w Betsson i Betsafe, gdzie czeka na nas 1 darmowy spin oraz więcej, jeśli zdecydujemy się na depozyt. Logujmy się więc na swoje konta i życzymy Wam powodzenia!

Betsson – 100% do 500 PLN bonusu w kasynie!

Betsafe – 3000 PLN łącznie w bonusach w kasynie – REJESTRACJA