Yggdrasil dołącza do Paf

Internetowy, renomowany portal hazardowy Paf ogłosił w tym tygodniu, że doszedł do porozumienia z Yggdrasil Gaming, w wyniku którego gry dewelopera zostaną dodane do ich kasyna.

Umowa obejmie przeniesienie wszystkich automatów Yggdrasil do Paf, który z kolei zaoferuje je swoim klientom. Yggdrasil pracuje nad bardziej nowoczesnymi automatami, takimi jak Wolf Hunters, nie zapominając przy tym o swoich korzeniach, tj. Jokerizer, który był jednym z pierwszych wydanych gier dewelopera. Yggdrasil udostępni również swoje narzędzia promocyjne BOOST dla Paf, aby pomóc w rozpowszechnianiu informacji o grach.

Paf ma siedzibę na Wyspach Alandzkich poza Finlandią i oferuje swoje gry przede wszystkim fińskim graczom.

Komentując porozumienie Paf Chief Officer Kim Johansson powiedział: “Treści z kasyna Yggdrasil są bardzo popularne na naszych obecnych rynkach i okazały się wielkim sukcesem na wszystkich rynkach regulowanych, więc cieszymy się, że możemy zaoferować ich wysoce innowacyjne gry naszym lojalnym graczom.”

Dyrektor generalny Yggdrasil, Fredrik Elmqvist, dodał: “Cieszymy się, że możemy współpracować z tak dobrze rozpoznawalną marką, jaką jest Paf, z długą i odnoszącą sukcesy firmą. Umowa dowodzi, że jesteśmy postrzegani przez operatorów jako wiodący dostawca gier w krajach skandynawskich i oczekujemy długiej i owocnej współpracy z Pafem.”