Joker Millions – nowy jackpot w grach Yggdrasil Gaming

Drodzy gracze, właśnie odbyła się premiera szumnie zapowiadanego jackpota Joker Millions, więc nie możemy jej pominąć. Gra jest dodawana do oferty kasyn współpracujących z producentem gier Yggrasil Gaming. Mieliśmy już okazję zagrać w Joker Millions i chętnie podzielimy się naszymi spostrzeżeniami.
Co cieszy, gra korzysta z technologii HTML 5, co oznacza szybkie i stabilne działanie. Sama gra mocno nas zaskoczyła – spodziewaliśmy się fajerwerków i wodotrysków, widzimy prostą grę, z ładną grafiką oraz klimatycznym dźwiękiem. Przed nami pięć bębnów i dwadzieścia pięć linii wypłat. Zbieramy symbole sticky oraz joker, które dają free spiny oraz uruchamiają rundę jackpot. Coś więcej? Nic. Gra jest prosta, ale to nie znaczy, że jest prostacka. Jest rewelacyjna! Urzekła nas swoją grywalnością oraz tempem w jakim daje zarobić. Grając w Joker Millions zrozumieliśmy tajemnicze zapowiedzi ze strony Yggrasil Gaming. Nie spodziewaliśmy się tego, co zrobili. Byliśmy przekonani, że stworzą super produkcję, w której jackpot będzie tylko dodatkiem do głównej rozgrywki, a dostaliśmy rewelacyjny jackpot. Yggrasil Gaming uznało, że cała otoczka jackpotów, fabuła, realistyczna grafika to tylko zbędne dodatki, które w wielu pozycjach są powielane.
Czy ta gra zdefiniuje jackpoty na nowo? Czas pokaże, jest to niewątpliwie oryginalny pomysł z olbrzymim potencjałem, ale obawiamy się, że brak dodatków w postaci głównych postaci, zaawansowanych animacji czy też po prostu jakiejś historii, która wciągnie graczy okaże się hitem. Nam się podoba, a wam?