Padł kolejny wysoki jackpot w Mega Fortune

Jedna z najlepszych gier wyprodukowanych przez firmę Netent w ostatnich latach, czyli progresywny jackpot Mega Fortune nie przestaje nas zadziwiać. Kilkadziesiąt minut temu kolejny szczęśliwiec zdobył główną nagrodę, która tym razem wyniosła 1 461 681 euro! Mnóstwo pieniędzy, to już kolejna wysoka wygrana w tym roku osiągnięta za pomocą tej legendarnej produkcji!

Jak przystało na wysokie standardy bezpieczeństwa w firmie Netent, a więc właścicielowi gry Mega Fortune nie mamy zbyt wielu informacji na temat wygranej. Jesteśmy już do tego przyzwyczajeni, dobro graczy jest najważniejsze. Pewna jest kwota i czas, w którym padła wygrana. Wszelkie tropy prowadzą do kasyna Unibet, ale jest to niepotwierdzona informacja. Unibet jej nie potwierdza. Za kilka dni aktualizujemy tą wiadomość, musicie być cierpliwi. Możecie w tym czasie zagrać na przykład w Mega Fortune w którymś z topowych kasyn takich jak Mr Green czy też Energy Casino. Mega Fortune słynie z rozdawania dużych pieniędzy, wygrane padają tutaj bardzo często – po za milionowymi wygranymi jest cała masa bonusów, mnożeń czy też free spinów, które przybliżają nas do wygranej. Kwota, która padła tym razem to dolny zakres dla Mega Fortune – w tym progresywnym jackpocie wielomilionowe kwoty wypłacane w europejskiej walucie nie są rzadkim zjawiskiem. Dla zwycięzcy serdeczne gratulacje!

Przypominamy również, że do tego progresywnego jackpota należy rekord Guinnessa na najwyższą wygraną w grze online, który wynosi aż 17 800 000 euro, zdobyty jesienią roku 2013.