Świetny wynik Polaka w turnieju European Poker Tour na Malcie

W minioną sobotę zakończyła się listopadowa odsłona European Poker Tour Malta, w której udział wzięło liczne grono naszych reprezentantów – oczywiście z sukcesami! Najlepszym Polakiem okazał się Jarosław Sikora, który zdobył trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji! Wygrał 265 840 euro, czyli ponad milion złotych!

Pozostali Polacy wypadli znacznie gorzej, ale aż czterech z nich znalazło się w pierwszej pięćdziesiątce najlepszych graczy. Marcin Wydrowski, Adam Jaguścik, Paweł Brzeski oraz Przemysław Piotrowski co najmniej podwoili kwotę wpisowego, czyli 5300 euro. W turnieju wzięło udział aż 644 pokerzystów, więc zajęcie tak wysokich miejsc jest świetnym wynikiem. Przez cały turniej imponował swoimi umiejętnościami Jarosław Sikora, przez jego większą część był na czele klasyfikacji, mało brakowało, aby wyrównał rekordowe osiągnięcie Dominika Pańki, który dwadzieścia dwa miesiące temu wygrał maltańską część EPT.

Nie zapominajmy o zwycięzcy turnieju, którym został Szkot Niall Farrell, wygrywając 534 000 euro. Dla zwycięzcy, Jarosława Sikory oraz pozostałych graczy, którzy zarobili w turnieju składamy serdeczne gratulacje!