Slot Mega Fortune Dreams znów hojny dla graczy

Które sloty cieszą się największą popularnością pośród graczy kasyn? Oczywiście te, które mają największe jackpoty. Jakie w związku z tym gry moglibyśmy do nich zaliczyć? Na pewno nie można tu nie wspomnieć o grze Mega Fortune Dreams. Jest to slot, który na rynku jest od dosyć niedawna, bo swój debiut w kasynach miał w lipcu 2014 roku, ale nie przeszkadza mu to w zdobywaniu coraz to nowych klientów, których dziś możemy liczyć już w milionach.

O tym, jak wiele wygrać można w Mega Fortune Dreams świadczy wygrana jednego z użytkowników kilka dni temu. Wygrał on bowiem ponad milion złotych, dokładnie 224 898 euro, a dodajmy, że był to tylko Major bonus, a więc bonus średniej wartości, w którym na ogół wygrane nie przekraczają 75 tysięcy euro. Tym razem było inaczej, choć jeśli mielibyśmy wziąć pod uwagę rekordowe wygrane na tym poziomie Jackpotu, to i tak nie jest ona najwyższa, bo na początku tego roku w kasynie Paf jeden z użytkowników wygrał blisko 48 tysięcy euro więcej.

Mimo wszystko do najwyżej wygranej w tej grze, a jednocześnie i wszystkich slotów im jednak daleko. Otóż najwyższa wygrana wynosi 17 milionów euro, co jest wynikiem godnym Księgi Rekordów Guinnesa. Dla uzupełnienia dodajmy jeszcze, że średnia wysokość najmniejszego z jackpotów Rapid Jackpotu wynosi tu 800 euro, a najwyższego Mega Jackpotu 3 750 000 euro. Jest w związku z tym o co grać.