Jackpot Arabian Nights kolejny raz trafiony

Znacie Arabian Nights, grę którą kilka lat temu wypuściło na rynek Netent i odniosła niesłabnący sukces, która jest ciągle jednym z najpopularniejszych jackpotów? Jeśli jeszcze nie mieliście poznać smaku wygranej w tej grze, serdecznie zapraszamy do wygranej. Powód wspomnienia Arabian Nights jest prosty – w tej grze po raz kolejny został rozbity kolejny milionowy jackpot! Tym razem wygrana wyniosła 1 720 997 Euro, co jest kwotą która robi duże wrażenie na każdym graczu.
Jak to bywa w przypadku Netent, nie znamy jeszcze szczegółów gry. Znamy tylko dokładną kwotę i wiemy, że wygrana padła z pierwszym dniem wiosny. Czekamy na informacje dotyczące przebiegu zabawy, kraju gdzie padła wygrana oraz kasyna, w którym zagrał zwycięzca. Dla umilenia oczekiwania na dalsze informacje o wygranej proponujemy wam zagranie w progresywnego jackpota Arabian Nights. Jest to gra, która ma wciąż wiele do zaoferowania, a są to przede wszystkim wysokie wygrane! Grafika nie jest już tak zachwycająca jak w dniu premiery, ale jest akceptowalna – bajkowe tekstury starzeją się bardzo wolno. Gra przenosi nas w baśniowy świat znany z powieści Księga Tysiąca i jednej nocy. Na pięciu bębnach znajdziemy charakterystyczne arabskie symbole, a dziesięć linii wypłat pozwoli nam na długą grę – a warto grać długo i polować na ciągle wysokie jackpoty. Mechanizm rozrywki nie różni się niczym od współczesnych gier, występują tu dzikie symbole oraz symbole rozproszenia. Oczywiście największą zaletą gry jest świetny jackpot.
Jak widzicie, nawet nie najmłodsze gry ze stajni Netent mogą dalej dawać wysoką satysfakcję z zabawy, a ponadto przy odrobinie szczęścia możecie zostać milionerami. Dla zwycięzcy oczywiście gratulacje!