BetVictor dodaje tytuły Red Tiger

Operator kasyn internetowych BetVictor ogłosił, że dodał wszystkie tytuły od dewelopera Red Tiger Gaming, tym samym wprowadzając automaty do gier grupowych.

Umowa obejmie przeniesienie wszystkich automatów Red Tiger, w tym Thora Lightninga, Lucky Little Devil i nadchodzącego Spin Town, który zostanie uruchomione w przyszłym tygodniu. Seria Daily Jackpots będzie mieć również kompatybilność z urządzeniami mobilnymi.

Mówiąc o umowie dyrektor BetVictor eGaming Turlough Lally powiedział:

“Jestem przekonany, że dodatkowe treści, które jeszcze bardziej wzbogacą naszą i tak już obszerną ofertę i najlepszą strategię związaną z treścią rodu, chcą wprowadzić nowe uczucie ekscytacji dla naszych klientów.”

Dyrektor generalny Red Tiger, Gavin Hamilton, dodaje: “BetVictor to nazwa, która nie wymaga przedstawiania siebie w kwestii zakładów i gier. To świetna platforma do oferowania naszych produktów swoim graczom w kasynach.”

“Mamy teraz katalog gier i narzędzi promocyjnych, które należą do najlepszych w branży i jesteśmy podekscytowani nowymi tytułami, które dołączą do nich w trakcie 2019 roku.”