Betway sponsorem AS Roma

Internetowa grupa bukmacherska Betway ogłosiła, że ​​podpisała trzyletni kontrakt sponsorski z AS Roma, umieszczając tym samym swoje logo na zestawach szkoleniowych klubu.

Umowa będzie obowiązywać przez do sezonu 2020/2021 włącznie i stworzy dla Betway możliwości, aby oferować reklamy w klubie, w tym również tworzyć reklamy cyfrowe i oznakowanie na stadionie. Żadne warunki dotyczące szczegółów finansowych oferowanych przez firmę nie były na ten moment dostępne dla prasy. Włoski klub gra w lidze Serie A, która ruszy za około 5 tygodni. W poprzednim roku klub ze stolicy Italii dotarł aż do półfinału Champions League.

Komentując umowę Anthony Werkman z Betway powiedział: “Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z tak wspaniałym klubem, jak AS Roma, w naszym pierwszym partnerstwie we włoskiej piłce nożnej. Rzymianie mają ogromną rzeszę fanów i mamy nadzieję, że ta trzyletnia umowa da nam świetną ekspozycję w ciągu następnych kilku sezonów. ”

Dyrektor ds. Globalnego Rozwoju Biznesu w AS Roma, Kaitlyn Colligan, również skomentował nową umowę: “Cieszymy się, że możemy ogłosić, że Betway jest naszym głównym globalnym partnerem i cieszymy się, że widzimy ich nazwiska w naszych centrach szkoleniowych w tym sezonie.”

“Betway to młoda i ambitna marka o globalnych aspiracjach. Cieszymy się, że możemy razem pracować nad zaoferowaniem naszym fanom ekskluzywnych konkursów, dostępu i wglądu zza kulisy w Trigorii.”