LeoVegas uruchomi własną platformę

LeoVegas, najlepsza firma pod względem kasyna mobilnego, ogłosiła, że ​​uruchamia nową platformę gier, dzięki której firma pomoże w uruchomieniu nowych kasyn online.

Platforma pozwoli niewielkiemu zespołowi tworzyć marki produktów Leo, które będą uruchamiać dodatkowe witryny bukmacherskie z wykorzystaniem treści z szeregu partnerów, które są już oferowane na stronie kasyna LeoVegas. LeoVegas pracuje ostatnio nad dywersyfikacją, wprowadzając w Szwecji markę zakładów eSportowych, Pixel Digital.

Prezes firmy venture Gustaf Hagman, powiedział: „Funkcjonalność wielu marek, którą opracowaliśmy na naszej zastrzeżonej platformie podstawowej, pozwoli nam teraz wprowadzać nowe marki o wysokim poziomie elastyczności i skalowalności. Będą one wyraźnie ukierunkowane na różnych klientów grupy – niektóre z nich poszukują niszowej funkcjonalności, a inne kierują się urokiem nowości, którą oferuje nowa i świeża marka.”

„Naszą ambicją jest podniesienie poprzeczki w branży i zawsze oferowanie czegoś nowego i wyjątkowego przy jednoczesnym utrzymaniu naszego ogólnego zainteresowania odpowiedzialną grą.”