Casumo integruje tytuły ORYX Gaming

Casumo, jedno z największych kasyn online na świecie, dodało serię gier kasynowych od ORYX Gaming, wnosząc do swojej biblioteki własne gry grupowe i związane z nimi tytuły programistów.

W porozumieniu pojawią się gry ORYX, takie jak Golden Dunes i Mission Atlantis, a także tytuły mniejszych programistów, takich jak Gamomat, Golden Hero, Kalamba i innych. Casumo jest ważne w norweskim regionie, ale posiada przy tym licencje w Wielkiej Brytanii i na Malcie, co pozwala grupie działać w całej Europie. Gry są teraz dostępne na żywo i mogą być odtwarzane bezpośrednio przez przeglądarkę internetową na komputerach lub urządzeniach mobilnych.

Ten ruch jest najnowszym produktem ORYX, który niedawno wszedł w życie wraz z Genesis i Mr Green i był zajęty sprawami licencjonowania, uzyskując finalnie zgodę na jurysdykcje w Szwecji i Hiszpanii.

Komentując współpracę, Casumo Business Development Manager, Andreas Vickman, powiedział: „Współpraca z ORYX daje nam możliwość rozszerzenia naszej aktualnej oferty treści, a dodawanie znanych tytułów ma mocny wpływ na niektóre z naszych kluczowych rynków.”

„W Casumo cieszymy się, widząc, co przyniesie przyszłość dla nas obojga.”

Prezes ORYX, Matevz Mazij, dodał: „Cieszymy się, że mogliśmy zżyć się z Casumo, co jest znaczącym krokiem w umacnianiu naszej pozycji jako jednej z wiodących platform agregujących w branży. Wierzę, że nasze portfolio gier jest dla nich idealnym rozwiązaniem i czekamy na udaną współpracę.”

„Nowe relacje są również zgodne ze strategią firmy, polegającą na dalszym zwiększaniu zasięgu na rynkach regulowanych, zapewniając skalowalność, elastyczność i natychmiastowy dostęp do treści, a także ciągłe możliwości integracji i wsparcia.”