PlayAGS sponsorem Vegas Golden Knights

W tym tygodniu drużyna hokejowa NHL Vegas Golden Knights ogłosiła, że ​​podpisała umowę sponsorską z grupą gier komputerowych PlayAGS, która obejmie sponsorowanie przez firmę funkcji ‘play of the game’.

Umowa będzie ważna przez wiele lat, a warunki zapłaty zapłaconej kwoty nie były dostępne od czasu prasy. Każdego sezonu 41 gier domowych rozgrywanych jest w Vegas’s T-Mobile Arena, która ma pojemność 17.500 miejsc na mecze hokejowe. PlayAGS opracowuje automaty do gry i gry stołowe dla kasyn lądowych, a także zajmuje czołową pozycję w Las Vegas. Aby uczcić tę umowę, cheerleaderki Złotych Rycerzy i maskotka zespołu będą na stoisku PlayAGS podczas nadchodzącego Global Gaming Expo.

Komentując umowę Dyrektor generalny PlayagS, David Lopez, powiedział: “Pracownicy PlayagS Incorporated byli ogromnymi fanami Vegas Golden Knights od początku istnienia zespołu i jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść nasze wsparcie i miłość do tego zespołu na kolejny poziom jako partnerzy korporacyjni współpracujący z Vegas. Golden Knights i inni partnerzy korporacyjni, tacy jak Caesars Entertainment Corporation, MGM Resorts International, Station Casinos i The Cosmopolitan of Las Vegas – wspólnie chcemy zademonstrować nasze przywiązanie do gry.”