Relax Gaming z grami Ganapati Group

Internetowa platforma kasynowa Relax Gaming ogłosiła w tym tygodniu, że podpisała umowę z Ganapati Group i zaoferuje gry dewelopera za pośrednictwem swojej platformy.

Umowa obejmie wszystkie gry Ganapati opracowane do tej pory na platformie Relax, które następnie zostaną zaoferowane operatorom kasyn. Ganapati ma gry opracowane z japońskimi motywami, w tym Dragon Hunter, Sushicade i Wild Sumo. Wszystkie przyszłe gry zostaną również dodane do platformy Silver Bullet i będą zawierać tryby komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

Komentując umowę Prezes firmy Ganapati, Taku Sawada, powiedział: “Relax Gaming ma odświeżające podejście do partnerstwa i cieszymy się, że wprowadziliśmy na rynek nasze produkty.”

“Podejście oparte na współpracy nieodłącznie związane z jego realizacją było imponujące i oczekujemy długich i satysfakcjonujących relacji.”

CPO, Simon Hammon firmy Relax, dodaje: “Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w przejrzystość i współpracę z naszymi partnerami i cieszymy się, że możemy podkreślić sukces naszego podejścia do integracji treści tak ekscytującego dostawcy.”

“Ganapati zapewnia graczom żywe gry online pełne doskonałych funkcji i jesteśmy pewni, że jego gry będą wielkim hitem dla naszych partnerów.”