Masz konto w banku – wykorzystaj natychmiastową wpłatę do kasyna Betsson

Masz konto w banku – wykorzystaj natychmiastową wpłatę do kasyna Betsson

Nowa metoda wpłaty, która zawitała na stronie Betsson wcale nie jest Wam zupełnie nieznana. Jednak depozyt, który dziś możesz zrobić mając tylko konto w banku, w niczym nie przypomina dawnego transferu gotówki przelewem bankowym. Dla Polaków są od teraz dostępne natychmiastowe wpłaty za pomocą konta bankowego. Świetna oferta od kasyna, które ceni polskich graczy i za to jest przez Was chętnie odwiedzane. Ułatwiać, upraszczać metody wpłaty to widać kieruje Betsson, że sięga po sprawdzony przelew i odświeża go dla Waszej wygody i bezpieczeństwa. Zatem zobaczcie, jak to działa w praktyce.

Jak wpłacać przelewem bankowym

  1. Najpierw logujesz się na stronie kasyna Betsson.
  2. Klikasz przycisk wpłaty i wybierasz opcję Bank Transfer.
  3. Ustalasz kwotę depozytu.
  4. Zaznaczasz swój bank.
  5. Wprowadzasz dane logując się do banku.
  6. Potwierdzasz transakcję.

Wszystko odbywa się z pełnym systemem zabezpieczeń bankowych, aby było bezpiecznie. Do tego jest poufnie, bo kasa przechodzi przez pośrednika i nie pojawią się dane kasyna czy bukmachera. Nie musisz się martwić o wyciągi bankowe. Wśród banków znajdziesz te największe i popularne w Polsce, jak: mBank, Alior Bank, PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Bank Pekao, Santander. Kasyno Betsson zapowiada, że lista będzie się powiększać o kolejne banki

Wpłaty natychmiastowe i bezpieczne

To co ważne, to kwoty depozytu. Masz widełki od 250 PLN, minimalnej wpłaty do 8000 PLN, maksimum. Jasne, że jeżeli wolisz wpłacić mniej, np. 50 PLN to możesz użyć innej szybkiej metody, powiedzmy kart Visa czy Mastercard albo MuchBetter. Betsson oferuje wiele opcji bezpiecznej wpłaty. Natychmiastowy przelew bankowy na pewno jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy aktywnie korzystają z konta bankowego i wyższe wpłaty planują pod kątem większych bonusów.