Unibet sponsoruje mistrzostwa świata w szachach

Internetowa grupa bukmacherska Unibet ogłosiła, że ​​podpisała umowę sponsorską z World Chess i będzie sponsorować tegoroczny FIDE World Chess Championship Match London 2018.

Umowa zapewni dla Unibet wyłączne prawa marketingowe, dzięki czemu grupa będzie mogła używać logo World Chess, filmów i zdjęć z turnieju. Dodatkowo Unibet otrzyma szansę wzięcia udziału w Ceremonii Pierwszego Ruchu. Przeniesienie nastąpi wkrótce po tym, jak firma podpisała umowę sponsorską z Cheltenham Festival.

Komentując porozumienie Richard Ostrom z Unibet powiedział: “Od kiedy Magnus Carlsen został mistrzem świata, zauważyliśmy duże i rosnące zainteresowanie zakładami na duże turnieje szachowe. Jako wiodący bukmacher internetowy w Europie, chcemy być częścią tego i przyczynić się do tak sporych imprez sportowych i cieszymy się, że jesteśmy preferowanym partnerem w World Chess zarówno przed, jak i podczas Mistrzostw Świata.”

“Wierzymy, że tegoroczna rozgrywka o mistrzostwo świata pomiędzy Magnusem Carlsenem i Fabiano Caruaną w Londynie ustanowi szachy jako stały element zakładów.”

Nie masz konta w Unibet? Zarejestruj się klikając TUTAJ, odbierz fantastyczne bonusy na start, tak na zakładach sportowych jak i w sekcji kasyna, oraz zapewnij sobie udział we wielu okazyjnych promocjach.

Przypominamy, że do Unibet wpłacimy już poprzez ecoPayz.