“Gladiator” wypłacił wielką wygraną

Wczoraj rano padła wysoka wygrana podczas gry na automacie firmy Playtech Gladiator. Szczęśliwiec wygrał astronomiczne 2 124 949 dolarów rozbijając pokaźnych rozmiarów jakckpot. Jest to już siódma milionowa wygrana w grze Gladiator od października 2013 roku.

W tym momencie nie posiadamy wielu informacji na temat wygranej – producent oprogramowania Playtech jeszcze nie opublikował szczegółów wygranej. Pewne jest jedno – wygrana była, a w ciągu kilku dni zostanie wystosowana informacja, w którym kasynie padła, z jakiego kraju pochodzi gracz oraz to co nas najbardziej interesuje – jak ta gra przebiegała. Gra Gladiator jest wzorowana na oskarowym filmie Gladiator, w którym to główny bohater walczy o odzyskanie władzy i dobrego imienia – nie będziecie się tutaj nudzić!

Gra oferuje wiele ciekawych opcji, atrakcyjną grafikę i klimatyczną oprawę dźwiękową. Oczywiście największą atrakcją Gladiatora jest jackpot – jak widzicie potrafi urosnąć do dużych rozmiarów. Składamy serdeczne gratulacje zwycięzcy i czekamy na więcej informacji dotyczących wygranej.