Stickers – nowy slot od Netent już dostępny (WIDEO)

Dzisiaj mamy zaszczyt przedstawić nową produkcję szwedzkiego producenta oprogramowania Netent, który właśnie wydał grę Stickers. Zgodnie z zapowiedziami developera miała powstać prosta gra – graficznie oraz łatwa w rozgrywce. Cel został osiągnięty, a w nasze ręce trafił wyjątkowo grywalny produkt.

Zabawa toczy się na standardowych dla Netent pięciu bębnach, na których umieszczono dwadzieścia linii wypłat. Ikony bębnów przypominają popularne naklejki oraz magnesy przyklejane na lodówkę – czy takie było założenie producenta, czy to tylko nasze subiektywne odczucia nie wiemy, ale w logiczny sposób możemy dzięki takiej interpretacji rozumieć tytuł nowej gry. Sticky Wilds oraz Sticky Spins to dodatkowe funkcje, które pomagają wygrywać. Gra wciąga, chce się w nią grać, nie nudzi się i w swojej klasycznej formie przypadnie do gustu wielu graczy.

Gra jest już dostępna w kasynach, które oferują oprogramowanie Netent, poniżej znajduje się krótki filmik przedstawiający możliwości nowej produkcji Netent.