Pięć nowych gier od Microgaming

Jeden z najbardziej znanych developerów, producent oprogramowania dla kasyn online, firma Microgaming zapowiedziała premierę pięciu nowych gier, które będą funkcjonowały na bliźniaczych zasadach.

Hound Hotel, Pistoleras, Kitty Cabana, Avalon i The Legend of Olympus będą miały różną grafikę, fabułę oraz ścieżkę dźwiękową. Funkcje wpływające za zabawę będą identyczne. Każda z tych gier oferuje dwadzieścia pięć linii wypłat umieszczonych na pięciu bębnach. Możemy liczyć na symbole Wild, Scatter, free spiny oraz wiele opcji mnożenia. Pistoleras to gorące kowbojki, Hound Hotel to zabawna interpretacja znanego serialu ze zwierzakami arystokratami w rolach głównych. Kitty Cabana to luksusowe życie… kotów! Avalon to średniowieczne potyczki, a The Legend of Olympus to starcie pomiędzy Zeusem a Hadesem. Kitty Cabana to nasz faworyt i z nim wiążemy największe nadzieję.

Wszystkie te gry pojawią się w kasynach które posiadają w swojej ofercie produkty firmy Microgaming. Już nie możemy się doczekać premier – wszystkie gry ukażą się trzeciego czerwca 2015 roku!