Mega Fortune wypłaciło kolejny wielki jackpot

Dopiero co zaczął się drugi kwartał 2015 roku, a powoli zaczynamy się przekonywać, że właśnie ten rok może być rekordowy pod względem wysokich wygranych w kasynach online. Nie padają wielomilionowe jackpoty, ale ilość wygranych to mocno rekompensuje, a po z sumowaniu wielkości wygranych w tym roku jackpotów idziemy na rekord wartości!

Tym razem wygrana wynosząca ponad trzy miliony euro padła w jednym z kasyn posiadających oprogramowanie Netent, a wygraną przyniosła niezawodna gra Mega Fortune. To już piąty w tym roku milionowy jackpot w tej świetnej grze, w której same główne wygrane wyniosły już prawie 20 000 000 EURO. Niestety nie posiadamy jeszcze informacji w którym kasynie padła wygrana oraz gracz jakiej narodowości został milionerem, na te informacje będziemy musieli poczekać. Pewna jest kwota wygranej oraz to, że wygrana padła około 24 godziny temu. Nie poznaliśmy jeszcze historii gry. Mega Fortune to jedna z najbardziej popularnych gier w kasynach online. Jej popularność wynika z wysokich jackpotów oraz częstych wygranych. W ostatnich miesiącach nie ma tutaj rekordowych kumulacji, ponieważ jest grą jest tak wielkie zainteresowanie, że Mega Fortune nie zdąży się jeszcze dobrze rozkręcić, a pada kolejna główna wygrana.

Jackpot Mega Fortune jest obecnym rekordzistą pod względem największej wygranej w kasynie online, rekordowa wygrana 17 800 000 padła w 2013 roku. Kolejną ciekawostką jest padanie głównych wygranych w Szwecji – w tym kraju mieszka najwięcej milionerów, którzy swoje miliony zdobyli grając w Mega Fortune.