PokerStars uruchamia zakłady bukmacherskie

Internetowy serwis pokerowy Pokerstars ogłosił, że wchodzi do branży bukmacherskiej! Od teraz gracze pokera mają dodatkową funkcjonalność serwisu – na razie na terenie Wielkiej Brytanii. Jest to bardzo ciekawy ruch ze strony operatora, wychodzący na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy odwiedzają Pokerstars ze względu na najlepszy poker dostępny w sieci – teraz w jednym miejscu, z jednego konta będą mogli obstawiać swoje ulubione dyscypliny sportowe.

W chwili obecnej gracze mają do wyboru dyscypliny takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, rugby, piłki ręcznej i siatkówki. Sukcesywnie będą dodawane kolejne dyscypliny – Pokerstars wychodzi z założenia, że lepsze są małe, przemyślane zmiany niż wielkie, ale nie realizowane w najlepszy sposób. Po przejęciu serwisu przez Amaya Gaming, Pokerstars zaczyna zmieniać swoje oblicze. Kilka miesięcy temu zostało pod marką Pokerstars uruchomione kasyno, tym razem zakłady. Są to działania, które mają zachęcić nowych klientów do rejestracji w serwisie, a niekoniecznie są fanami pokera, który mimo wszystko jest priorytetem dla Pokerstars. W chwili obecnej w kasynie oferowanym przez Pokerstars zagramy między innymi w gry Netent, co mocno zwiększyło ruch na serwerach serwisu – przybyło wielu nowych klientów, więc strategia okazała się strzałem w dziesiątkę.

CEO firmy Amaya David Baazov powiedział, że dalsza ekspansja i ciągłe poszerzanie oferty to przyszłość dla tego serwisu, który ma się w chwili obecnej świetnie i wyszedł na prostą. Jeszcze przed przejęciem przez Amaya Gaming, nad Pokerstars wisiało widmo bankructwa – teraz nie ma na to miejsca, kultowe miejsce w sieci systematycznie rośnie w siłę!