Nowe gry trafiły do oferty Kasyna Royal Panda

Ostatnio pisaliśmy o nowej promocji w kasynie Royal Panda, gdzie na graczy czeka nawet 120 free spinów, a teraz możemy podzielić się z wami kolejnymi świetnymi wieściami z tego kasyna! Kasyno Royal Panda wprowadza do swojej oferty aż siedem nowych gier coraz bardziej popularnego studia Rabcat!

Nowe gry to wielkie emocje w grze o prawdziwe pieniądze oraz świetna zabawa w grze za wirtualne środki. Do naszej dyspozycji zostały oddane genialne automaty, o świetnej grafice i oprawie dźwiękowej. Wszystko to z intuicyjną zabawą oraz świetną fabułą! Zaczniemy od zimnych rejonów naszej kuli ziemskiej, gdzie na terytorium Arktyki będziemy się bawić w towarzystwie pingwinów w grze Penguin Splash. Następnie odwiedzimy najdalsze zakątki kosmosu, gdzie spotkamy kosmitów w grze Scary Friend. Gra Legend of Olympus przeniesie nas z kolei do czasów mitologicznych, gdzie staniemy w szranki z potężnym Hadesem. River of Riches to również nawiązanie do starożytności – przygody podobne do Indiany Jonesa, który poszukuje skarbu starożytnych. Po chwili możemy przenieść się w średniowiecze, gdzie pomożemy królowi Arturowi w jego wyprawach w zabawie pod tytułem Forsaken Kingdom. To nie wszystko ze średniowiecza, co przygotowało studio Rabcat – jest jeszcze Castle Builder, gdzie naszym celem jest zdobycie ręki księżniczki, a uczynimy to imponując jej zamkiem, który zbudujemy! Na koniec zostawiliśmy naszego faworyta – Dragon’s Myth, który luźno nawiązuje do Gry o Tron!

Wszystkie wymienione gry są godne polecenia, nie mają słabych stron. Każda z gier oferuje inne możliwości, w każdej z tych pozycji znajdziecie opcje zwiększające szanse na wygraną oraz mnóstwo mnożników dla wygranych. Serdecznie zachęcamy do zabawy z firmą Rabcat w kasynie Royal Panda!