Betway aktywnym sponsorem e-Sportu

Grupa gier internetowych Betway ogłosiła podpisanie umowy sponsorskiej z ekipą Invictus Gaming na nadchodzący sezon Dota 2.

Umowa sprawia, że ​​Betway jest oficjalnym sponsorem sezonu 2018, w którym Invictus bierze udział w serii turniejów, rozpoczynając z The International 2018, które odbędzie się w tym miesiącu. Betway uzyska wyłączny dostęp do zespołu, aby pomóc w kampaniach brandingowych, a same koszulki drużyny naturalnie będą wyposażone w logo firmy.

Sponsoring jest najnowszą umową dla Betway, który niedawno ogłosił, że sponsoruje turniej Counter Srike GO Major w przyszłym miesiącu.

Invictus jest jednym z najpopularniejszych zespołów eSportu, który przez lata był jednym z najlepszych teamów gier wideo. Zespół wygrał The International w 2012 roku i chce odzyskać dawną świetność.

Komentując transakcję Anthony Werkman z Betway powiedział: “Cieszymy się, że możemy podpisać umowę sponsorską z Invictus Gaming, co oznacza wejście na rynek Dota 2.”

“Invictus Gaming to silna marka z bogatą historią w e-sportach, która jest jedną z niewielu drużyn, które wygrały The International i jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że możemy wprowadzić ich do rodziny Betway. Po zobaczeniu niesamowitych sukcesów w CSGO, nie możemy się doczekać aby powtórzyć naszą wiodącą na rynku zawartość w Dota 2 poprzez to przełomowe partnerstwo.”