Mr Green z kasynem live w Danii

Firma Mr Green wypuściła w ostatnich dniach swoje internetowe gry dealerskie – dostarczane przez NetEnt – do swoich klientów w Danii, dzięki czemu stała się pierwszą stroną w tym kraju, w której zaprezentowano gry na żywo od szwedzkiego dewelopera.

Umowa przewiduje, że gry internetowe NetEnt, takie jak ruletka i blackjack, będą oferowane graczom w Danii. W grupowych grach z krupierem dostępne są wyraźne obrazy w wysokiej rozdzielczości i profesjonalna obsługa, z której gracze mogą korzystać za pośrednictwem funkcji czatu. Mr Green uzyska dostęp do tabel, które są dostosowane do ich marki, zważywszy na logo Mr Green na filcu.

Komentując rozpoczęcie działalności Mr Green COO Antoine Bonello powiedział: “Live Beyond Live dało nam możliwość dostarczenia naszym klientom wyjątkowego doświadczenia na żywo w kasynie, które jest wycięciem nad resztą. Widzieliśmy świetną przyczepność na rynkach, na których Live Beyond Live jest oferowany i naturalnym krokiem jest rozszerzenie go na rynek duński, który uzupełni naszą już silną ofertę w tym regionie, konsolidując naszą obecność już prawie rok po uruchomieniu MrGreen.dk w grudniu 2017 r.”

Henrik Fagerlund z NetEnt dodał: “Jesteśmy dumni z tego, że wprowadziliśmy nasze gry na rynek duński, a Mr Green jest idealnym partnerem, aby to zrobić. Mr Green ma silną pozycje w Danii i jestem pewien, że ich gracze będą zadowoleni z naszych gier i funkcji, które przynoszą.”