Habanero podpisuje nową umowę z Oriental Game

Kasyno internetowe Habanero poinformowało, że podpisało umowę o treści z Oriental Game, która jest kluczowym graczem na azjatyckim rynku dealerów.

W umowie zawarta zostanie pełna biblioteka gier Habanero oferowanych dla gier orientalnych, które następnie zaoferują gry partnerom z kasyna. Habanero jest znane głównie z automatów do gry, ale firma wypuściła także standardowe gry stołowe i wideo-pokera. Oriental Game to wielka nazwa na rynku azjatyckim i posiada licencje za pośrednictwem PAGCOR, aby oferować gry dealera na żywo.

Komentując transakcję Cofaniec Daniel Long powiedział: “Azja jest dla nas ważnym rynkiem, a ta współpraca z Oriental Game stanowi duży krok w naszym rozwoju w regionie.”

“Oriental Game szybko stała się jedną z wyróżniających nazw w Azji i nadal rośnie z miesiąca na miesiąc, a my z niecierpliwością czekamy na rozwój wraz z nimi.”

Dyrektor Oriental Game ds. Gier David Chua dodał: “Habanero oferuje jedne z najlepszych gier w branży i jesteśmy naprawdę podekscytowani faktem, że nawiązaliśmy z nimi partnerską współpracę.”

“Chcą rozszerzyć swoją markę w całej Azji, a umowa wygląda jak mecz w niebie, ponieważ my również dążymy do tego, aby stać się numerem jeden na rynku.”