Microgaming dostarczy gry Bingo dla grupy Betsson

Spółka Betsson Group podpisała umowę o treści z Microgaming i zaoferuje gry bingo programistów Isle of Man.

Porozumienie to pozwoli Microgaming oferować swoje gry bingo całej sieci stron Betsson Group, w tym Betsafe, NordicBet i Betsson. Gry będą oferowane głównie w Europie, ponieważ Betsson ma silny wpływ na ten kontynent. Same gry są dostępne w formacie HTML5, który zapewnia maksymalną kompatybilność w różnych przeglądarkach. Microgaming ma również 450 różnych gier kasynowych, które można grać z poziomu klienta bingo.


Mówiąc o umowie Joey Hurtado z Betssona powiedział: “Microgaming może poszczycić się jedną z najbardziej imponujących ofert bingo w branży i udokumentowanym osiągnięciem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów do gier. Z niecierpliwością czekamy, aż nasza oferta bingo osiągnie kolejny poziom. To oferta, którą postrzegamy jako kolejny krok w kierunku naszego zaangażowania w zapewnianie najlepszego i najbardziej wciągającego doświadczenia gracza w branży.”

Andrew Clucas z Microgaming również skomentował, zauważając: “Założona ponad 50 lat temu, Grupa Betsson, ma niesamowity rodowód i może pochwalić się jednymi z najbardziej popularnych i zaufanych marek w branży. Z przyjemnością witamy ich grupę w transakcji, która jest kolejnym potwierdzeniem naszej stale rosnącej marki bingo.”