Joker Millions nową slotową propozycją Yggdrasil Gaming

Drodzy gracze, ostatnio dużo dzieje się w branży gier online. Yggdrasil Gaming jest kolejnym deweloperem, który zapowiedział swoje plany na najbliższe dni. Będziemy mieli nowego progresywnego jackpota, który został nazwany Joker Millions.

Yggdrasil Gaming będzie debiutowało tego typu pozycją na rynku. Tyle lat w branży, tak wiele osiągnięć i wspaniałych gier wyprodukowanych, a dopiero teraz postawili na coś naprawdę dużego: progresywny jackpot. Joker Millions opiera się o koncepcję symboli sticky oraz joker. Gracz, który uzbiera pełen ekran wyżej wymienionych symboli rozbija kumulację, wygrywając jackpot. Pełna klasyka! Yggdrasil Gaming postanowił stworzyć jackpota online, ale innego niż wszystkie. Ma się wyróżniać na tle innych, podobnych gier. Panowie z firmy Yggdrasil uznali, że sama koncepcja obecnie dostępnych progresywnych jackpotów jest nudna i wymaga zmiana – jedyną zaletą współczesnych jackpotów, według pracowników firmy, jest sam jackpot. Poza tym te gry są nudne i nie oferują graczom żadnym innowacji.

Zapowiedź zmian jest bardzo interesująca, a my nie możemy się doczekać dnia premiery Joker Millions. Zobaczymy jak zostanie zdefiniowany na nowo jackpot przez Yggdrasil Gaming. Gra pojawi się w najlepszych kasynach online, a przewidywana pula nagród wyniesie półtora miliona dolarów!