Piłkarsko-kasynowa promocja Playtech

W tym tygodniu, po ponad dwumiesięcznej przerwie do naszych domów ponownie trafia piłkarska Liga Mistrzów, z tej okazji przedstawimy wam piłkarską propozycję studia Playtech.

Football Fans to gra stworzona z myślą o fanach najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie, oczywiście z okrągłą piłką! Mamy do czynienia z pięciobębnówką, dwadzieścia linii wypłat. Grafika i dźwięk nawiązują do meczu piłkarskiego, podobnie jest z symbolami na bębnach. Mamy tutaj dziki symbol oraz bonus specjalny jakim jest Grab a Beer, który jest dostępny zanim zaczniemy kręcenie bębnami. Rzeczą, która cieszy jest możliwość wyboru krajów, z którymi będą powiązane ikony na bębnach. Wygrana kombinacja wywołuje radość kibiców i oklaski jak podczas meczu, gdy ukochana drużyna zdobywa bramkę. Stawki, którymi gramy to od 0,20 $ do 4 $. Najwięcej wygramy trafiając dziki symbol Football pięć razy, daje on aż 5000 monet! Drugą wysoką kombinacją są ikony kibiców, za które wygrywamy 1000 monet.

W grze Football Fans nie ma mnożnika wygranych podczas darmowych obrotów, ale free spiny są dostępne bez ograniczeń! Football Fans jest jedną z tych pozycji, w które musi zagrać każdy fan piłki nożnej. Bardzo dobre wykonanie, cieszą się oczy i uszy, ale w grze nie ma żadnych innowacyjności. Czekamy na kolejne odsłony!