Betway sponsorem e-Sportowej drużyny NIP

Internetowa firma hazardowa Betway ogłosiła, że ​​podpisała przedłużenie umowy sponsorskiej z ekipą e-sportową Ninjas in Pyjamas na kolejne trzy lata.

Posunięcie nastąpiło w momencie zawarcia pierwotnego dwuletniego porozumienia. Betway zapłacił siedmiocyfrową sumę za sponsoring i otrzyma branding na potrzeby treningu drużynowego, pełny dostęp do graczy i inne istniejące prawa marketingowe. Niedawno zespół dołączył do popularnej gry DOTA 2, która zapewnia dużą widoczność i duże nagrody pieniężne w dużych turniejach na całym świecie. Oficjalne ogłoszenie zostało opublikowane na stronie internetowej NiP.

Komentując umowę Betway, Anthony Werkman powiedział: “Nasza współpraca z NIP pomogła umieścić Betway na mapie jako autentycznego, pełnego pasji i zaangażowanego w kibicowaniu dla e-Sportu na całym świecie.”

“W związku z tym decyzja o kontynuacji sponsorowania przez nas w ciągu następnych trzech lat była dla nas łatwą decyzją.”

“Są niezmiennie faworytami w stajni sponsorskiej Betway, wykazując nie tylko swoje umiejętności na arenie, ale także ich osobowości za ekranem.”

“Aktywnie angażując fanów dzięki naszym kanałom społecznościowym w serwisie e-sportowym Betway, pomogli nam zbliżyć do siebie więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej i jesteśmy bardzo podekscytowani wspólną przyszłością.”

Dyrektor generalny Ninja in Pyjamas, Hicham Chahine, powiedział także: “Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z Betway po bardzo udanych kilku latach. Zespół z Betway z przyjemnością współpracował i odegrał dużą rolę w naszym sukcesie.”

“W tym czasie rozwinęliśmy bliskie i innowacyjne relacje, dzięki którym decyzja o przedłużeniu naszej umowy na kolejne trzy lata stała się oczywista.”

“Betway jest wiodącą firmą specjalizującą się w zakładach esportowych, a dzięki tej współpracy będziemy nadal rozwijać naszą spuściznę wśród milionów fanów na całym świecie.”

“Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat i jesteśmy pewni, że możemy dalej zacieśnić to partnerstwo i nie możemy się doczekać dalszej współpracy z Betway na dłuższą metę. #GONINJAS “