Betsson i Betsafe. Razem do 200 free spinów na nowość od Netent!

Na światło dzienne wyszła najnowsza produkcja od Netent, w której tak producent jak i tytułowa gwiazda gry – Ozzy Osbourne – liczą na ogromny sukces. Nic więc dziwnego, że kasyna ‘od rana’ pompują zainteresowanie tym właśnie automatem. Szerzej opisaliśmy premierę tej gry na naszej zaprzyjaźnionej stronie. Ozzy Osbourne hitem od Netent? Niewiadomym jeszcze jest, czy gra stanie się hitem, w który będziemy grać także za dwa i więcej lat, czy też wyjdzie na to, że porzucimy ten tytuł po kilku dniach. Aby to jednak ocenić, trzeba te kilka chwil przy nowej grze spędzić.

Betsson i Betsafe uraczyli nas zgodną i tak samo wyglądającą promocją. Wpłaćmy na swoje konta w tych firmach 100 PLN i odbierzmy koło fortuny na slocie Ozzy Osbourne, na którym będziemy mogli wylosować aż do 100 free spinów.

Betsson – 100% do 500 PLN bonusu w kasynie!

Betsafe – 3000 PLN łącznie w bonusach w kasynie – REJESTRACJA

1.Oferta jest ważna od 22 listopada 2019 roku, godz. 00:00 do 24 listopada 2019 roku, godz. 23:59
2. Promocja jest dostępna tylko dla klientów mieszkających w Polsce.
3. Aby wziąć udział w promocji, gracz musi mieć aktywne konto, zarejestrowane na stronie Betsson. Twoje konto Betsson nie może być zamknięte, zawieszone, przedmiotem dochodzenia, samo-wykluczone lub ograniczone w jakikolwiek inny sposób.
4. Aby otrzymać nagrodę w postaci darmowych spinów, należy w podanym czasie dokonać wpłaty w wysokości minimum 100 PLN.
5. Liczba darmowych spinów to do 100. Darmowe spiny zostaną przypisane na konto gracza zaraz po pomyślnym dokonaniu depozytu na kwotę min. 100 PLN.
6. Darmowe spiny w Ozzy Osbourne Video Slots™️ są ważne przez 24 godziny.
7. Wszystkie wygrane pochodzące z darmowych spinów są traktowane jak bonus. Środki znajdujące się na koncie gracza zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności, zanim możliwy będzie obrót środków bonusowych z darmowych spinów.
8. Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 25 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innych produktach. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

Identyczna treść regulaminu obowiązuje na obu stronach.