Yggdrasil łączy siły z Fantasma Games

Internetowy twórca gier bukmacherskich Yggdrasil ogłosił, że nawiązał współpracę z Fantasma Games, co czyni studio trzecim członkiem programu rozwoju YGS Masters.

W ramach umowy Fantacio będzie opracowywać gry kasynowe, które będą udostępniane partnerom kasyn za pośrednictwem platformy Yggdrasil. Gry będą również miały dostęp do narzędzi promocyjnych YOOGRASSIL’S BOOST, które pozwalają na przeniesienie gier do graczy w różnych kasynach. Firma Fantasma została założona na początku tego roku, a w 2019 roku wprowadzą na rynek swój pierwszy automat do gier wideo. Automaty będą oferowane na regulowanych rynkach, na których działa Yggdrasil, wraz z istniejącymi już partnerami, którzy również otrzymają tytuły.

Komentując umowę Dyrektor generalny Fantasma, Fredrik Johansson, powiedział: “Jesteśmy pasjonatami tworzenia gier poza hazardem i są one mocno inspirowane zwykłymi grami, a dołączając do programu Yggdrasil Masters, mamy świetną okazję, aby nasze gry były jeszcze lepsze i poszerzyć nasz zasięg. Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem tej współpracy i dalszym rozwijaniem naszych pomysłów z Yggdrasilem jako liderem w dziedzinie innowacji automatów wrzutowych i jesteśmy przekonani, że przeniesiemy gry Fantasma na nowy poziom.”

Stuart McCarthy z Yggdrasil także skomentował, zauważając: “Z niecierpliwością czekamy na współpracę z tym utalentowanym zespołem, z którym aktywnie zaangażujemy się w pielęgnowanie ich kreatywnych pomysłów i dostarczanie nowych ekscytujących treści na rynek.”

“Byliśmy pod wrażeniem tego, co widzieliśmy na ich mapie drogowej i wierzymy, że ta współpraca przyniesie naszym klientom doskonałą wartość dodaną. Połączenie silnej zawartości Fantasma z naszą szeroką penetracją rynku jest zwycięską koncepcją. Ta długofalowa relacja to wielki krok do YGS Masters, ponieważ nadal dodajemy światowej klasy zespoły programistów gier do naszego programu.”