Wiedza

Bardziej liczą się kasyna online niż zakłady

Bardziej liczą się kasyna online niż zakłady

Zgodnie z przewidywaniami miliardera z Chicago Neila Bluhma przyszłość gier w sieci należy do kasyn online w dużo większym stopniu niż do zakładów bukmacherskich. Magnat nieruchomości i kasyn naziemnych skupionych pod marką Rivers mocno inwestuje w interaktywną przestrzeń do gier online. Jego Rush Street Interactive weszło na giełdę w zeszłym roku, a cena akcji podwoiła… Więcej »

EGBA o rynku gier UE-27 i Wielkiej Brytanii

EGBA o rynku gier UE-27 i Wielkiej Brytanii

Najnowsze dane opublikowane przez European Gaming and Betting Association (EGBA) we współpracy z H2 Gambling Capital pokazują, jak kształtuje się europejski rynek gier. Całkowite przychody z gier (GGR) spadną o 23%. Nawet zwiększony ruch w internecie nie będzie w stanie zrekompensować spadków z kasyn naziemnych. Procenty w przełożeniu na euro wyglądają następująco. W 2019 roku… Więcej »

NetEnt odnotowuje spadek przychodów w trzecim kwartale. Gracze wygrywają

NetEnt, szwedzki producent gier opublikował wyniki finansowe za trzeci kwartał 2019 r., odnotowując niewielki spadek przychodów w tym okresie. Kluczowymi wskaźnikami finansowymi za okres kończący się 30 września 2019 r. były: Przychody w wysokości 437,4 mln SEK, co stanowi spadek o 1,3% w porównaniu z ubiegłym rokiem Przychody z opłat licencyjnych stanowiły 424,1 mln SEK,… Więcej »

Regulator Malty zawiesza licencję Star World Limited

Malta Gaming Authority ogłosiło, że zawiesił licencję na gry dla Star World Limited z powodu naruszenia zgodności i przepisów wykonawczych. Zawieszenie wchodzi w życie natychmiast i nie pozwoli Star World na przyjmowanie depozytów, nowych graczy lub przeprowadzanie jakichkolwiek operacji hazardowych w ramach jurysdykcji. Gracze są proszeni o skontaktowanie się z firmą w celu uzyskania wszelkich… Więcej »

Zablokowana strona kasyna? Obejdź wszystkie blokady prostym sposobem

Gdy po wejściu na kasynową stronę widzisz informację o blokadzie “nielegalnego” kasyna, wiedz, że prostym sposobem możesz obejść tę prowizoryczną blokadę i bez problemu zagrać w danym serwisie. Polecamy zrobić to, a brama każdego kasyna będzie otwarta. Wystarczy zmiana DNS na DNS Google. Jak zmienić DNS na komputerach? 1. W lewym dolnym rogu ekranu naciśnij… Więcej »

Kindred Group ukarane przez KSA!

Kindred Group, firma mająca pod sobą takich gigantów rynku jak m.in. Unibet, została ukarana grzywną w wysokości 470.000 euro od holenderskiego regulatora gier KSA za przyjmowanie zakładów online od graczy z siedzibą w Holandii. Regulator twierdzi, że naruszenia przepisów ustawy o grach hazardowych z artykułu 1964., Kindred był badany jeszcze przed podpisaniem ustawy o grach… Więcej »

Hazard w New Jersey w liczbach

New Jersey z Division of Gaming Enforcement ujawniło liczby dot. hazardu online w lipcu, pokazując, że kasyna online wygenerowały w tym okresie przychody w wysokości 53 milionów dolarów. Przychody były wyższe niż 45 milionów dolarów przyniesionych w czerwcu, a zostały zwiększone przez zakłady sportowe, które wygenerowały 6,97 miliona dolarów na rynku. Liderem było Golden Nugget… Więcej »

Portugalski rynek zakładów z rekordowymi liczbami

Regulator gier w Portugalii Serviço e Inspeção de Jogos do Turismo de Portugal (SRIJ) ogłosił liczby dotyczące zakładów w drugim kwartale, ustanawiając nowy rekord w tym okresie. Branża zakładów online przyniosła 48,3 mln euro w ciągu trzech miesięcy zakończonych 30 czerwca 2019 roku, co stanowiło rekordowy poziom 47,3 mln euro. Całkowita wartość jest o 29,5%… Więcej »

Aspire Global kupuje Pariplay za 13 milionów euro

Grupa bukmacherska Aspire Global ujawniła, że ​​zawarła umowę zakupu GMS Entertainment Limited za 13,1 mln euro, widząc, że grupa przejmuje kontrolę nad spółką zależną GMS Pariplay. W wyniku zakupu Aspire wybierze ważnego dostawcę B2B, co zapewni im szerszy zakres działalności. Pariplay ma licencje w Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Gibraltarze, na Curacao i w Rumunii,… Więcej »

Nevada przekroczyła w marcu 1 miliard dolarów

W marcu kasyna i zakłady bukmacherskie w Nevadzie osiągnęły przychody w wysokości 1,023 miliarda dolarów, tym samym ustanawiając nowy rekord dla zakładów na koszykówkę, a jednocześnie odnotowując silny wzrost obrotów. Przychody z gier na automatach wzrosły o 5% do 675,3 mln USD, ale przychody z gier stołowych spadły o 8,75% do 347,7 mln USD. Duży… Więcej »

12