Wazdan współpracuje z Relax Gaming

Internetowe grupy technologii kasynowych Wazdan i Relax Gaming ogłosiły, że doszły do ​​porozumienia w sprawie dostawy treści, w wyniku czego gry Wazdana uruchamiają się od tej pory na platformie Relax.

Umowa obejmie pełny pakiet gier Wazdan oferowanych na platformie Relax Silver Bullet, która zostanie następnie zaoferowana operatorom kasyn. Obie firmy rozwijają się dynamicznie w 2018 roku, a każda z nich podpisuje się z wieloma innymi grupami, aby pomóc wzmocnić swoje marki.

Komentując umowę Dyrektor ds. Produktów firmy Relax Gaming, Simon Hammon, powiedział: “Wazdan ma reputację producentów gier, które są popularne wśród graczy i zyskowne dla operatorów, a ich portfolio slotów wzmocniłoby markę kasyna. Jestem bardzo zadowolony, że możemy je teraz dodać do naszej oferty.”

Andrzej Hyla z Wazdana dodał: “Relax Gaming to platforma, która pozwala Wazdanowi dotrzeć do różnych operatorów na poziomie 1. Ta umowa jest kolejnym dowodem siły naszej oferty automatów do gry i zdolności zespołu do rozwijania i dostarczania najnowszych technologii gier. Doświadczamy niesamowitego wzrostu jako firmy produkującej jedne z najbardziej innowacyjnych automatów i technologii, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.”