Pragmatic podpisuje umowę z Kindred Group

Grupa projektująca m.in. automaty do gier online, Pragmatic Play, ogłosiła, że ​​podpisała umowę z Kindred Group i zacznie oferować swoje gry na stronie internetowej Unibet.it.

Umowa zawiera pełen zestaw gier Pragmatic na włoskiej stronie Unibet, z grami grupowymi, grami stołowymi, automatami do pokera wideo, zdrapkami i innymi atrakcjami. Gry są teraz dostępne na żywo i mogą być odtwarzane przez graczy na rynku włoskim.

“Sami jednak mamy poważne obawy dotyczące gry Pragmatic Play, ponieważ obawiamy się , że są one jedynie zmianą nazwy dla byłego Topgame , która ułatwiła gry typu crummy dla bandy nieuczciwych kasyn.” – pisze jeden z zagranicznych portali.

Komentując umowę Kindred Head of Games Cristiano Blanco powiedział: “To fantastyczne, że podpisaliśmy kontrakt z Pragmatic Play, ich gry są najwyższej jakości i będzie miło je mieć w ramach naszej oferty Unibet.it.”

Pragmatic Play CCO Melissa Summerfield dodała: “Jesteśmy bardzo podekscytowani osiągnięciem porozumienia z Kindred Group, którzy mają daleko sięgającą sieć i to jest wspaniałe, że nasze gry będą dostępne dla włoskich klientów.”