SoftGamings rozpoczyna współpracę z Asia Live Tech

Internetowa grupa bukmacherska SoftGamings ogłosiła, że ​​podpisała umowę z Asia Live Tech i doda na jej platformę gry na żywo.

Porozumienie to obejmie serwis Asia Live Tech, który będzie przesyłać swoje gry internetowe, takie jak Baccarat, Sic-Bo, Dragon Tiger, Xoc Dia i inne na platformę SoftGamings. Asia Live Tech poczyniła wieści o tym, że jest pierwszym dostawcą oprogramowania o orientacji azjatyckiej, który przede wszystkim wspiera e-walutę Bitcoin. Gry programisty są transmitowane w wysokiej rozdzielczości i zapewniają statystyki na żywo graczom w grze.

Komentując umowę Dyrektor SoftGaming ds. Partnerstwa Irina Sazonova powiedziała: “Szukaliśmy możliwości dywersyfikacji naszego pakietu dealerów Live, a Asia Live Tech jest idealnym dodatkiem do naszej Live Bundle, zestawu do integracji wszystkich najlepszych produktów na żywo. Ten sprzedawca oferuje gry, których nie ma w naszym portfolio, takie jak Sic Bo, Fan-Tan i kilka innych tytułów, których zwykle nie można znaleźć na rynkach europejskich i krajów WNP. To świetny sposób na ożywienie kasyna, a także dotarcia do większej grupy odbiorców z Azji.”

Erwin Dickman z Asia Live Tech dodał: “W ciągu kilku lat Asia Live Tech stała się jedną z najbardziej zaufanych marek w Azji w branży gier hazardowych, zdobywając zaufanie znanych operatorów i dążąc do ciągłego przekraczania własnych osiągnięć poprzez ewolucję, metodologie, praktyk rozwojowych i systemów jakościowych. Z niecierpliwością oczekujemy długofalowej i owocnej współpracy z SoftGamings.”