SoftGamings dodaje na swoja platformę tytuły August Gaming

Grupa platform gier SoftGamings ogłosiła, że ​​podpisała umowę z azjatyckim deweloperem, firmą August Gaming, i będzie pracować nad wprowadzeniem gier tejże grupy na swoją platformę.

W porozumieniu pojawi się pakiet automatów wideo z sierpnia do SoftGamings, który następnie rozdzieli gry na operatorów kasyn. Grupa ma 18 miejsc w swojej bibliotece, w tym King Kong, Super Fruit, Samurai Warrior i wiele innych. Gry są opracowywane w HTML5 i mogą być odtwarzane zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Komentując umowę, dyrektor generalny August Gaming, Ronald Chen, powiedział: „To dla nas fantastyczne partnerstwo! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podpisaliśmy umowę dystrybucyjną z SoftGamings, ponieważ są oni wiodącym dostawcą produktów i-gaming na rynku. Będziemy wprowadzać bardziej innowacyjne i szyte na miarę gry do Azji i innych wschodzących regionów w przyszłości i cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie rozwijać naszą działalność.”

Irina Sazonova z SoftGamings dodała: „Cieszę się, że mogę podzielić się z nami faktem, że nasze portfolio klientów w Azji szybko się rozwija, dlatego w przyszłym miesiącu wystawiamy się w G2E Asia w Macau.”