Betfred skorzysta z usługi Metric Gaming Golf

Gaming Group Betfred ujawniła w tym tygodniu, że podpisała umowę z Metric Gaming i będzie pracować nad wykorzystaniem usługi golfowej tej firmy w swoich zakładach sportowych.

W porozumieniu Betfred doda możliwość obstawiania pojedynczych wyników oraz pojedynczych rund i pełnych turniejów w tym samym czasie. Metric opracował platformę golfową, która obejmuje niestandardowe usługi bukmacherskie, w tym limity, kursy, marże i krzywe. Firma ma również serwis piłkarski i wyścigowy, ale obecnie nie jest on częścią umowy.

Komentując transakcję, Craig Reid z Betfred powiedział: „Zawsze szukamy nowych innowacyjnych produktów, które pomogą nam rozwijać nasze portfolio rynków sportowych. Produkt golfowy Metric odróżni Betfred od rynku, oferując naszym klientom ekscytującą gamę nowych, szybko poruszających się rynków zabaw. W tym tygodniu wprowadzenie produktu na rynek nie może być lepszym czasem, ponieważ sami wprowadzamy sponsoring Betfred Masters.”

Dyrektor generalny Metric, Martin de Knijff, dodał: „To ekscytujące partnerstwo dla Metric Gaming i cieszymy się, że jesteśmy partnerem Betfred, jednego z największych operatorów gier na świecie. Nasz wiodący produkt doskonale pasuje do ich wiodącej marki.”

„Betfred natychmiast zyska przewagę produktową w Golfie, jednym z najpopularniejszych sportów rekreacyjnych na świecie, dzięki usłudze zapewniającej niezrównaną szerokość i głębokość produktu przez cały rok.”

„Dzięki Betfred fani golfa będą mogli uzyskać dostęp do pionierskich rynków, kierując się w stronę inauguracyjnego sponsorowania Betfred Masters i wielu innych.”