Mega Fortune Dreams znów wypłaca wielkiego jackpota

Mamy zaszczyt poinformować o kolejnej, wiosennej, a co najważniejsze – olbrzymiej wygranej w kasynie internetowym. Tym razem wielka wygrana, bo w kwocie zawrotnych 5 050 957 euro zostało ustrzelone w progresywnym jackpocie Mega Fortune Dreams.

Wybaczcie, ale nie dostaliśmy jeszcze szczegółów wygranej, na które sami niecierpliwie oczekujemy. Mega Fortune Dreams jest grą produkcji Netent, więc to oczekiwanie na szczegóły wygranej jest oczywiste, ale nie potrafimy się do tego przyzwyczaić. Już teraz chcielibyśmy napisać dla was kto, gdzie, za ile zagrał, ale to jeszcze tylko kilka dni. Bardzo nas interesuje nazwa kasyna, które przyczyniło się do wygranej – to niewątpliwy powód do dumy dla każdej firmy, dzięki której ktoś staje się milionerem. Ostatnie wysokie wygrane w Mega Fortune Dreams oraz jest siostrze Mega Fortune padały często w Skandynawii, może tym razem duże pieniądze powędrują w inne zakątki świata? Może zwycięzcą jest Polak lub Polka, niestety jeszcze musimy ograniczyć się do spekulacji na temat wygranej. Przejdźmy do konkretów. Mega Fortune i Mega Fortune Dreams to te same gry w innym wydaniu. Różnicą jest szata graficzna. Mają oddzielne jackpoty, więc spokojnie, kasy starczy dla każdego!

Obie te gry dają wiele radości graczom, oferują wielomilionowe jackpoty. Mega Fortune Dreams jest zdecydowanie młodszą siostrą Mega Fortune, ale też ma sporo sukcesów na swoim koncie. W tym roku padło już w odmianie Dreams aż 5 głównych wygranych, co daje fenomenalną średnią przy tak wysokich kwotach. Czekamy na dalsze informacje, spodziewajcie się aktualizacji!