Jackpoty Hall of Gods znów trafione

Kolejne wysokie wygrane w kasynie Betsson, ponownie w Hall of Gods! Padły one w walentynki i wynosiły od 400 000 PLN do 700 000 PLN. Mniejsza wygrana trafiła do Peruwiańczyka, większa do Szwedki, i o tej pani napiszemy.

Nasza bohaterka jest stałą klientką kasyna Betsson, w którym regularnie gra od 2007 roku. Lubi to kasyno, często wygrywa, ale to jej pierwsza tak wysoka wygrana! W walentynkowy wieczór zagrała w Hall of Gods za 5 PLN i był to od razu szczęśliwy obrót, który pozwolił jej wygrać kwotę 700 000 PLN! Jak przyznała zwyciężczyni w Hall of Gods grywała rzadko, ale tym razem coś ją podkusiło na zagranie, los był bardzo łaskawy i widocznie taka wygrana była jej pisana. Część swojej wygranej przeznaczy na wymarzoną podróż do Tajlandii, pozostałą część przekaże na edukację swoich dzieci. Ta wygrana pokazuje, że kasyna online to nie jest sciema nastawiona tylko na zyski i oszukiwanie graczy, ale jest to przede wszystkim możliwość wygrania łatwo dużych pieniędzy, niewielkim nakładem i w krótkim czasie! Kolejnym mitem obalonym przez klientkę kasyna Betsson jest to, że gracze którzy wygrywają prędzej czy później będą mieli utrudnioną zabawę, co jest kompletną bzdurą – nasza bohaterka gra od 8 lat tylko w jednym kasynie i nigdy nie spotkała się z próbą utrudniania jej gry!

Hall of Gods jest obecnie grą generującą najwyższe i najczęstsze wygrane. I ty możesz stanąć do walki z mitologicznymi bogami i wygrać wielkie pieniądze – wystarczy zagrać, a gra jest tego warta, bo w chwili obecnej jackpot wynosi już 4 600 000 EURO, ciągle rośnie w zawrotnym tempie. Może to tobie jest pisana tak wielka wygrana? Zagraj i sprawdź, masz wielką szansę na zostanie milionerem!