IGT uruchamia WAP Jackpots w New Jersey

Gigantyczna międzynarodowa organizacja gier hazardowych ogłosiła w zeszłym tygodniu, że wprowadziła progresywne jackpoty w Stanach Zjednoczonych, pozwalając na oferowanie ich progresywnych Mega Jackpotów w stanie New Jersey.

Ruch ten sprawi, że MegaJackpots, Cleopatra i Mega Jackpots Siberian Storm będą pierwszymi progresywnymi nagrodami, które zostaną wprowadzone na rynek. W stanie New Jersey nagroda będzie oferowana w czterech różnych kasynach, które będą miały wspólną wartość, a także możliwość zdobycia nagrody. IGT zacznie wypłacać nagrody od wartości 500 000 $ i będzie je podnosić z każdym zwycięskim wirowaniem bębnów.

W New Jersey ostatnio odnotowano duży wzrost w branży hazardowej, ponieważ zakłady bukmacherskie uruchomiono niedawno, a zakłady online nadal się rozwijają. Sami gracze szukają zaś nowych sposobów, aby wejść do akcji.

Komentując wprowadzenie na rynek systemu IGT, Enrico Drago powiedział: “Uruchomienie pierwszych wieloplatformowych gier internetowych WAP w Stanach Zjednoczonych wzmacnia zaangażowanie i wiodącą pozycję IGT w dostarczaniu innowacji. Gry MegaJackpots firmy IGT nadal bawią graczy w Wielkiej Brytanii i na innych dojrzałych rynkach gier cyfrowych na całym świecie i wierzymy, że nasi klienci w New Jersey odniosą korzyść z włączenia zmieniających życie jackpotów, w grach takich jak Cleopatra i Siberian Storm.”