Gry SkillOnNet teraz także w wersji mobilnej

Producent oprogramowania dla kasyn online SkillOnNet ogłosił stworzenie oprogramowania do obsługi smartphonów i tabletów. Dobrze, już dobrze, usługa już jest! Usługi mobilne SkillOnNet będą realizowane przez główne kasyna znajdujące się w portfolio firmy, czyli EUcasino oraz iSlotsMagic.

Oczywiście wielkim marnotrawstwem byłoby nie udostępnić swoich mobilnych arcydzieł innym podmiotom z branży hazardowej, tak więc usługa będzie dostępna również dla licencjonariuszy – tu mała uwaga, u jednych już usługi działają, u innych jeszcze są wdrażane. Andy Andrew, przedstawiciel SkillOnNet w swojej wypowiedzi podkreślił jak dla całej branży gier hazardowych w sieci oraz zrozumienie znaczenia urządzeń
mobilnych dla dalszego rozwoju. Rozwiązanie jest o tyle innowacyjne, że możemy zagrać w każdą grę SkillOnNet na telefonie czy tablecie. Mamy zdjęte ograniczenie miejsca i urządzenia, aby zagrać w swoje ulubione pozycje.

Pamiętajmy, że SkillOnNet to nie tylko jego marki własne, ale ponad 50 gier i stołów udostępnianym licencjonariuszom. Jest to duży krok w rozwoju branży, a pamiętajmy że SkillOnNet współpracuje z wieloma gigantami branży gier hazardowych takimi jak Amaya, Net Entertainment czy też NextGen Gaming. Ta decyzja spowoduje nową falę innowacyjnych rozwiązań. Obok tej innowacji nikt nie przejdzie obojętnie. Docenią ją gracze, a konkurencja wyciągnie stosowne wnioski, rozpocznie się nowy wyścig technologiczny, gdzie będzie tylko jeden zwycięzca – gracz!