Kindred sponsorem drużyny e-Sportowej

Firma macierzysta m.in. Unibet, Kindred Group, ogłosiła, że ​​podpisała umowę sponsorską z duńskim eSportowym zespołem Astralis  i uzyska dzięki temu ekskluzywne prawa marketingowe.

Porozumienie zostało zawarte na najbliższe dwa lata, a Kindred uzyska prawa do wizerunku i pełnej zawartości marketingowej zespołu. eSport zyskał na popularności w ciągu ostatnich kilku lat, a możliwość sprzedaży na lukratywnym rynku duńskim jest szansą, której Kindred nie mógł przegapić. Astralis rywalizuje w Counter Strike: Global Offensive i wygrywał prestiżowe imprezy, takie jak ESL One Cologne, DreamHack Masters Marsylia i ELeague CS: GO Premier.

Komentując umowę, jedna z twarzy Kindred, Rhodri Darch powiedział: “e-Sport bardzo mocno rozwinął się w biznes warty miliard dolarów, wraz z fanami w różnych zakątkach świata. Astralis jest dream teamem świata CS: GO i jesteśmy bardzo podekscytowani połączeniem sił z zespółem numer jeden na świecie.”

“Astralis jest ekipą esportową, która właśnie została nagrodzona tytułem drużyny roku. Naszą ambicją jest, aby partnerstwo pomogło Astralis stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym i wzbudzić zainteresowanie ekscytującym światem esportu.”