Zbliża się kolejna slotowa premiera sieci Netent (WIDEO)

Wydawało się, że sierpień będzie okresem ogórkowym dla branży kasyn online – okazuje się jednak, że w tym roku jest zupełnie inaczej i kolejny producent oprogramowania przedstawił zapowiedź swojej nowej gry.

Netent zapowiedziało wydanie slota Hook’s Heroes, gry o pirackiej tematyce podanej w inny, bajkowy, mamy wręcz wrażenie, że dziecięcy sposób. Gra nie przypadnie każdemu do gustu, ale przy produkcji tego typu gier producent kieruje swój produkt nie do wszystkich graczy, ale tych, którzy oczekują tego typu gry. Pięć bębnów, dwadzieścia linii wypłat, mnóstwo bonusów – bardzo dużo free spinów oraz mnożeń. Maksymalna wygrana będzie w okolicach stu tysięcy euro – pamiętajcie, że jest to zwykły automat bez jackpota.

W Hook’s Heroes zagramy jeszcze w tym miesiącu, niestety Netent nie podało daty premiery. Tak jak wyżej wspominaliśmy, ta gra nie przypadnie każdemu do gustu, ale nie znaczy to, że będzie to zła produkcja. Zachęcamy do jej wypróbowania, marka Netent to zawsze gwarancja wysokiej jakości. Mamy dla was materiał pokazujący możliwości nowej produkcji, znajduje się on pod tekstem.