10€ za darmo bez wpłaty od bukmachera X-Bet

Nie napiszemy, że X-Bet to najlepszy bukmacher na świecie. Ale ma swoje zalety i przede wszystkim darmowy bonus, a nasza strona jest w końcu źródłem takowych promocji. X-Bet spodoba się fanom obstawiania e-sportu, gdyż oferta tego serwisu na zakłady na mecze w grach jest bardzo szeroka. Można powiedzieć, że bukmacher skupia się właśnie na tej dziedzinie, choć oczywiście znajdziemy tu również inne sporty. Wracając do promocji. Za darmo dla graczy FreeKasyno.pl czeka 10€, a warunki obrotu, przede wszystkim na wymagany kurs, są jak najbardziej znośne. Wypróbujcie X-Bet za darmo, a być może zostaniecie w tym miejscu na dłużej.

Jak odebrać 10€ za darmo od X-Bet?

1. Kliknij TUTAJ (link promocyjny – tylko on uprawnia do odbioru premii).

2. Zarejestruj się i wypełnij dane na swoim koncie gracza.

3. Skontaktuj się z obsługą gracza przez e-mail lub livechat. Lepiej zrobić to tą drugą metodą. Czat znajduje się w prawym dolnym rogu. Tam podajemy swój login i hasło 10€ bonus.

4. Środki zostaną dodane na konto.

Warunki obrotu. Należy postawić zakłady za kwotę minimum 80€ czyli zagrać za bonus 10€ minimum 8 razy po kursie minimalnym 1.90. Obojętnie czy zakład jest wygrany czy nie, liczy się do obrotu. Po dokonaniu obrotu można dokonać wypłaty której maksymalna wartość przy tej promocji to 50€.

Dużo większe pieniądze czekają przy innych promocjach X-Bet. Na początek wypróbujcie jednak tego bukmachera za darmowy bonus, a później podejmiecie kolejne decyzje. Powtarzamy jednak, że to świetny bukmacher do zakładów na e-sport, na które również znajdziecie tam promocje.