Microgaming rozszerza ofertę produktów pokerowych w Bułgarii

Microgaming ogłosił, że ​​podpisał umowę z National Lottery AD w Bułgarii i rozpocznie oferowanie swojej platformy pokera online.

Umowa została podpisana przez Prima Networks Limited i po raz pierwszy Microgaming oficjalnie zaoferował swój pokerowy produkt w tym kraju, który będzie w domenie 7777.bg. Oprogramowanie jest nagradzane za dużą liczbę gier pokerowych, wraz z turniejami i grami mobilnymi, które również są dostępne dla graczy.

Andrew Clucas z Microgaming wypowiedział się o premierze: “To znaczący krok w rozwoju sieci pokerowej i odzwierciedla nasze zaangażowanie w dalszy rozwój i ekspansję na rynkach regulowanych. Cieszymy się, że możemy współpracować z National Lottery AD jako ich wyłącznym dostawcą pokera w Bułgarii.”

Partner zarządzając loterią National Lottery AD, Milen Ganev, dodał: “To strategiczne partnerstwo pozwala nam nadal dywersyfikować naszą ofertę produktową i dostarczać rozrywkowe i nagradzane gry pokerowe naszym klientom. Czekamy z niecierpliwością na naszych bułgarskich klientów grających w bogatym w funkcje pokerze od Microgaming.”