Interwetten partnerem VfL Wolfsburg

Firma hazardowa Interwetten ogłosiła, że ​​zawarła umowę ws. oprogramowania z klubem Bundesligi VfL Wolfsburg, czyniąc Interwetten oficjalnym partnerem bukmacherskim drużyny.

Kwota zapłaconego wynagrodzenia nie była dostępna w momencie publikacji w prasie, ale wiemy, że partnerstwo obejmuje nadchodzący sezon 2019/2020, a Interwetten uzyskuje dostęp do oznakowania na stadionie Wolfsburga podczas meczów. Operator otrzyma również dodatkowe korzyści wynikające z gościnności i będzie w stanie dostosować ekskluzywne promocje dla swoich klientów.

Rzecznik Interwetten, Dominik Beier, powiedział o umowie, zauważając: „Sport jest dla nas niezbędną siłą napędową, którą wspieramy poprzez różne umowy sponsorskie. W VfL Wolfsburg udało nam się znaleźć bardzo interesującego partnera.”

„To, co łączy VfL Wolfsburg i Interwetten, to chęć pracy w innowacyjny sposób, opracowywania nowych produktów i ciągłego rozwoju.”

Michael Meeske, dyrektor zarządzający Wolfsburga, dodał również: „Cieszymy się, że pozyskaliśmy międzynarodowego partnera o prawdziwej renomie na niemieckojęzycznym rynku zakładów sportowych w postaci Interwetten, którego oferta naprawdę wyznacza standardy w tym sektorze.”