Gracz wniósł do kasyna fałszywe żetony i wpadł

W tym tygodniu jeden z klientów kasyna Harrah w Atlancie wniósł do kasyna fałszywe żetony o wartości prawie trzech milionów dolarów! Gracz o nazwisku Christian Lusardi oczywiście wpadł i jego oszustwo nie przyniesie mu chwały.

Cała sprawa rozegrała się dwa dni przed rozpoczęciem turnieju Borgata. Gracz zameldował się kilka dni w kompleksie hotelowo – kasynowym i wniósł do kasyna potężne pieniądze w postaci fałszywych żetonów. Jeden z pracowników kasyna zauważył, że żetony są podrobione i bez problemów udało ustalić się skąd się one wzięły. Została wezwana policja, gracz zorientował się, że ma kłopoty i w hotelowej łazience próbował spuścić 500 żetonów, które sobie pozostawił. Nie udało się mu pozbyć dowodów przestępstwa, ponieważ zablokowały pion kanalizacyjny! Mężczyzna przebywa obecnie w areszcie i czeka na postawienie zarzutów.

Ostatecznie turniej się nie odbył, mężczyzna musi pokryć koszty hydraulika, który swoją usługę wycenił na ponad dziewięć tysięcy dolarów, musi zwrócić kasynu Harrah prawie pół miliona dolarów jako rekompensatę utraconych zysków z mającego odbyć się w kasynie turnieju. Policja wydała na tę okazję oświadczenie, które daje do zrozumienia, że grając w pokera na wysokie stawki wygrywa się dużo lub dużo się przegrywa, a ten gracz dużo przegrał nie rozpoczynając gry.